Tahminler

Dolandırıcı SEKABET Ödeme Yapmıyor

SEKABET FAKA BASTI !!

Merhaba tektahmin sitesi takipçileri bugün sizlere sekabet sitesinin üyeleri nasıl dolandırdığını ve mağdur ettiklerini kanıtlıcaz.

Öncelikle Bizlerin kazancı olan yüklü miktardaki bakiyeli hesabımızı kapatıp. Bakiyemizin üstüne kondular sonrasında ise birçok üyeyi yaklaşık 3 aydır mağdur ediyorlar biz bu olaylara tabiki sessiz kalamazdık. Bu site KESİNLİKLE ART NİYETLİ DOLANDIRICI BİR SİTEDİR. Konuyu Özetlemek gerekirse son dönemlerde kazanan birçok üye bakiylerini çekemedi yok banka hesap güncellemesi yok yanlış hesap deyip üyeleri mağdur ettiler. Bunun yanında hesaplarına yatırım yapan üyelerin bakiyleri hesapalrına geçemdiği gibi dekont yollamalarına rağmen canlı destekte tuttuları elemanları yatırımınız yoktur hesabınız açılmamak üzere kapatılmıştır deyip üyeler ile adeta dalga geçer gibi suratlarına canlı destek i kapatmıştır. Biz bu sorunları sitenin yetkilerine ilettik ve kendi ekip müdürleri dahi bu olayları kabul etti. Hepsinin Detaylı resimleri elimizde mevcuttur.

1. OLAY  47 BİN TL HESAP BAKİYESİNE EL KONULMASI HİÇBİR ŞEKİLDE ÖDEMEYECEKLERİNİ BEYAN ETTİLER VE HESABI KAPATTILAR...

2. OLAY ÜYELERİN MAGDURİYETLERİ.. BİZE GELEN BİRÇOK MESAJDA BANKA HESAPLARINA PARA YATIRAN ÜYELERİN HAVALENİZ BİZDE GÖRÜNMÜYOR DEYİP DEKONTLARINIZ GEÇERSİZ BİLGİSİ VERİLDİKTEN SONRA ÜYELER İLE DALGA GEÇER GİBİ HESABINIZ AÇILMAMAK ÜZERE KAPATILMIŞTIR BAŞKA SİTEDEN OYNAYIN GİBİ CÜMLELER KURAN SEKABET SİTESİ DOLANDIRICILIKDA YÜZSÜZLÜK ÇIĞIRI AÇIP TOP 10 SIRASINA 1. SIRADAN GİRİŞ YAPMIŞTIR.

SİZLER İÇİN SOSYAL MEDYADAN BİZLERE GELEN MESAJLAR VE BİRÇOK MAĞDUR OLAN ÜYENİN SIKINTILARININ SADECE BİR KISMINI AŞAĞIDAKİ RESİMLERDE YAYINLICAZ. SİZ SİZ OLUN BU KANSIZLARA KANMAYIN HESAPLARINI TEKTAHMİN FORUM SİTESİNDEKİ İFŞALAR NEDENİYLE KAPATMAK İSTİYORUM DEYİP KAPATTIRIN. BİR SONRAKİ RESİM SEN OLMA TEDBİR AL SEKABETTEN OYNAMA !!